Teklink IP Santraller

Teklink Telefon Santrali -T100

eklink PBX T100 500’ün üzerinde dahili ekleyebilme ve 80 eşzamanlı çağrı sayısı ile şirketler için ideal bir IP telefon çözümüdür.Yenilikçi modüler tasarımı benimseyen bu sistem ile telefon bağlantı noktalarını arttırmak mümkündür.Teklink T100 büyük ölçekli işletmeler için gerekli olan tüm SIP hesaplarını,Analog PSTN hatlarını (FXO modülü),Analog Dahilileri (FXS Modülü) ,Mobil GSM hatlarını (GSM Modülü),ve Dijital hatları (PRI/BRI Modülü) destekler. Şirketler gelişmiş IP PBX avantajlarından yararlanırken, tüm eski Analog ()PSTN hatlarınıda kullanabilirler.Sesli,Uzak dahili ,Uzak Ofis Bağlantısı,Konferans Köprüsü,Kayıt Arama,(CDR) Detaylı Çağrı Kayıt,Otomatik Dağıtım(ACD),(Sesli E-posta) Birleşik Mesajlaşma, ve daha birçok özelliği barındırır.

Teklink Telefon Santrali -T60

Teklink T60 IP Telefon Sistemi özel kullanımında birçok analog telefonu ve Analog (PSTN) hatlarını bağlayabilme desteği ile 24 FXS/FXO analog 200 IP abone ile orta ve büyük ölçekli işletmeler için tasarlanmış bir telefon sistemidir. T60 telefon santrali 60 eş zamanlı çağrı sayısını destekler. Şirketler gelişmiş IP PBX avantajlarından yararlanırken, tüm eski Analog ()PSTN hatlarınıda kullanabilirler.Sesli,Uzak dahili ,Uzak Ofis Bağlantısı,Konferans Köprüsü,Kayıt Arama,(CDR) Detaylı Çağrı Kayıt,Otomatik Dağıtım(ACD),(Sesli E-posta) Birleşik Mesajlaşma, ve daha birçok özelliği barındırır.

Teklink Telefon Santrali -T50

Teklink T50 Ip santral 100 adet dahili ekleyebilme özelliği ile küçük ve orta ölçekli işletmeler için ideal bir telefon çözümüdür. Yenilikçi modüler tasarımı benimseyen bu telefon sistemi tekefon bağlantı noktası ekelemek için çok uygundur.Teklink T50 endüstri standardı SIP hesaplarını,analog (PSTN) hatlarını(FXO modülü),mobil GSM hatlarını(GSM modülü),analog telefonları (FXS modülü) ve dijital ses hizmetlerini (ET1/T1 PRI modülü) destekler.Teklink T50 bugünün iş telekomünikasyon ihtiyaçları için optimize edilmiş Analog destekli yeni nesil bir IP PBX sistemidir. Teklink T50, uzak dahili ekleyebilmek gibi birçok gelişmiş özelliklere sahip,Uzak Ofis Bağlantısı,Konferans Köprüsü gibi geleneksel PBX özelliklerini de sağlayan,uygun maliyetli,ölçeklenebilir,birlikte çalışabilir,güvenli ve güvenilir bir çözümdür.Kayıt arama Detaylı Çağtı Kayıtlar (CDR),Otomatik Çağrı Dağıtımı (ACD),Unified Messaging (Sesli E-posta), ve daha birçok özelliği barındırır. Ayrıca ürün 30 eş zamanlı çağrıyı desteklemektedir.

Teklink Telefon Santrali -T20

Teklink T20 IP Telefon sistemi Teklink Mini IP Telefon sisteminin ikinci neslinden üretilmiştir. Ayrıca, veri taşıma amacıyla mobil ağa bağlanmak için GSM veya UMTS (3G) modülü kullanma yeteneği bulunan ilk Mobil IP Telefon sistemidir.